Eşit Sözlük

Kişileştirme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 8.8 MB
  • Version 1.0.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Arcelik A.Ş.
Eşit Sözlük mobil uygulaması sayesinde Türkçeyi daha verimli bir şekilde kullanmanın keyfini yaşayacaksınız.

Arcelik A.Ş. güçlü bir donanım ile Eşit Sözlük mobil uygulamasını mobil kullanıcıları için geliştirdi. Uygulamayı Android  mobil cihazınıza ücret ödemeden indirebilirsiniz. Mesajlaşmak için kullandığınız klavyenizi kendi zevkinize göre kişiselleştirmek için Eşit Sözlük mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. Günlük sohbetlerimizde, mesajlaşmalarımızda farkında olmadan cinsiyet ayrımcılığını içine alan sözcükleri kullanabiliyoruz.

Bunun önüne geçmek adına akıllı bir klavye uygulaması kullanabilirsiniz. Eşitlik söz konusu olduğunda kolay yollar ile bunu desteklemek her an mümkündür. Klavye uygulamamız sayesinde mesajlaşırken cinsiyetçi, kadını veya erkeği küçümseyen, dilde ayrımcılık yaratan ifadeler kullanamayacaksınız.

Klavyemizle yazdığı cinsiyetçi sözcük ve söylemler, sözlüğümüze takılacak, klavyemiz tarafından düzeltilecektir. Böylelikle  akıllı klavyemiz sayesinde kadını ya da erkeğin gururunu kıracak kelimelerden uzak durmuş olacaksınız. Siz farkında olmasanız da uygulama sizler için fark edecek ve bunun önüne geçecektir. Mesajlaşırken dahi dilinizi sağlıklı bir şekilde kullanmanın tadını çıkartabilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
Eşit Sözlük indir
DİĞER SÜRÜMLER