Eşit Sözlük

Kişileştirme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 8.8 MB
  • Version 1.4
  • Dil Türkçe
  • Firma Arcelik A.Ş.
Eşit Sözlük uygulaması mobil cihazınızda yanlış anlama gelecek sözcükleri fark ederek sizin için düzeltiyor.

Mobil cihazınız ile mesajlaşırken fark etmeden yanlış anlamlara gelecek olan kelimeleri siz fark etmeseniz de Eşit Sözlük mobil uygulaması sizler için fark ediyor ve düzeltiyor. Uygulamayı IOS  cihazınıza ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Hem mobil cihazınızı kişiselleştirebilir hem de mesajlaşma sisteminizi geliştirebilirsiniz. 

Kullandığımız dilin her tarafına yerleşmiş ve cinsiyet fark etmeksizin gündelik hayatımızın bir parçası haline gelmiş yanlış sözcükleri, artık toplumdan ve dilimizden tamamen çıkarmak amacıyla ilerleme kat eden Eşit Sözlük uygulamasını sizde kullanabilirsiniz. Kadın ya da erkeği küçük düşürücü kelimeleri mesajlaşma esnasında fark ederek düzelten Eşit Sözlük ile dilimizi daha düzgün kullanabilirsiniz. 

Bazı kelimeler günlük konuşma dilinin içerisine öyle çok yerleşmiş ki kimse farkına varmadan kullanmaya devam ediyor. Bu sorunun önüne geçmek için mobil cihazınızdan faydalanabilir zamanla sizde bu kelimelerden kurtulabilirsiniz. Her anlamda eşitliği sağlayan Eşit Sözlük mobil uygulaması ile sizde yanlış anlam ifade edebilecek kelimelerden kaçınabilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
Eşit Sözlük indir
DİĞER SÜRÜMLER